ГоловнаНовини Здоров'яЧотири найбільш очевидні симптоми раку, які не можна терпіти

Чотири найбільш очевидні симптоми раку, які не можна терпіти

Як вважають у ВООЗ, приблизно чверті населення планети в той чи інший період життя загрожує рак.

Рак

Лікарі з центру профілактики раку назвали симптоми, при виявленні яких необхідно терміново звернутися до лікаря, так як вони можуть бути свідченням онкології, причому, в серйозній формі.

Медики відзначили, що ракові пухлини часто розвиваються без якихось симптомів до певного моменту. Але найстрашніше навіть не в цьому, а в тому, що багато пацієнтів довгий час терплять симптоми, списуючи їх на якісь інші фактори. В результаті високий ризик, що діагноз буде поставлений занадто пізно.

Приводом для звернення до лікаря має стати біль, котрий постійно виникає у будь-якій ділянці тіла, який не пов’язаний з вже діагностованими у вас захворюваннями. Здається, що біль – явна вказівка на неполадки в організмі, але як показує практика, пацієнти можуть терпіти до тих пір, поки він не стане нестерпним.

Читайте також:  Дієтологи назвали сезонний овоч, який знижує холестерин і очищає від токсинів

Незрозуміла втрата ваги є одним із симптомів раку. Якщо ваш спосіб життя і раціон не змінювався останнім часом, але при цьому ви стали стрімко втрачати вагу, потрібно звернутися до лікаря.

Про рак можуть свідчити кровотечі. Особливо потрібно насторожитися, якщо ви помітили кров в сечі або стільці, а у жінок тривожним сигналом також є кров’янисті виділення з піхви поза менструацій.

Будь-які шишки, нарости і нові родимки на тілі краще показати лікарю. Особливо, якщо вони швидко збільшуються в розмірах.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News