Лікарі розповіли про користь бульйону, а також розвіяли міфи про цю страву. За їх словами, його лікувальні властивості багато в чому перебільшені.

Нерідко люди намагаються лікувати різні недуги за допомогою бульйону. Лікарі відзначають, даний продукт дійсно може допомогти при деяких захворюваннях, але їх список не такий великий. В першу чергу мова йде про застуду і запалення. Найкраще вживати відвар при закладеності носа, а ось ті, хто сподіваються на позитивний ефект під час болю в суглобах, дарма розраховують на цей засіб.

Стінки кишечника мають лише часткову здатність проникності, а тому колаген не проникає до хворих ділянок, оскільки в більшій мірі засвоюється в шлунку. Також продукт не можна вважати джерелом білка, оскільки даної речовини в ньому менше, ніж в м’ясі, горіхах і бобових рослинах. Експерти відзначають, вживання в їжу бульйону виправдовується лише в разі, якщо людині подобаються його смакові властивості.

Крім цього, фахівці попереджають, є різниця, з якої сировини приготовлена страва. Користь для здоров’я може обернутися шкодою, якщо курка для відварювання була придбана в супермаркеті. В такому випадку є ризик в рідкий склад вивести всі токсини, наявні в тканинах м’яса.