Британські дієтологи і експерти в області фітнеса розробили унікальну програму, яка допомагає знайти струнке тіло всього за 4 тижні. Вона вимагає від людей вживати вуглеводи з кожним прийомом їжі, пити каву і не дуже старатися в спортзалі.

Якщо ви вже пробували виключити вуглеводи з раціону, відмовитися від цукру і проводити по багато годин на біговій доріжці в гонитві за досконалою фігурою, не домігшись при цьому успіху, то цей план схуднення вам точно сподобається. Британський нутриціоніст доктор Мішель Сторфер і експерт в області фітнеса Фейя Нільсон розробили програму Four-Week Fitness and Food Effect, яка дозволяє знайти стрункі пропорції всього за 4 тижні.

Незважаючи на те, що вона не містить абсолютно ніяких драконівських заходів і обмежень, програма забезпечує видатні результати за короткий термін. Протягом місяця вона повинна допомогти схуднути, зменшити відсоток жиру в тілі, зробити фігуру більш спортивною і навіть підняти рівень енергії. Все це не вимагає ніяких походів у спортзал і багатьох годин на біговій доріжці, які висмоктують з людини енергію, як вважають автори програми.

Фейя Нільсон рекомендує простий еспандер для грудних м’язів, який вимагає від людини використовувати власну вагу для виконання вправ. Саме ці вправи на розтяжку, на її думку, допомагають домогтися більш струнких пропорцій. Фітнес-режим включає дні тренувань і дні відпочинку, а заняття не повинні тривати більше 30 хвилин в день.

Що стосується харчування, то тут увага має бути зосереджена не на тому, що людині слід виключити, а на тому, що включити в дієту. Експерти радять отримувати задоволення від прийому їжі, не відволікаючись при цьому на читання книг або телевізор. Крім того, рекомендується їсти повільно, вживаючи вуглеводи при кожному прийомі їжі. Дозволяється пити каву і навіть насолоджуватися гарячим шоколадом. Автори плану схуднення рекомендують налягати на цільнозернові продукти і нерафіновані вуглеводи, начебто вівсо, цільнозерновий хліб, коричневий рис, картоплю та кіноа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

7 СПОСОБІВ СХУДНУТИ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ