Багато людей керуються помилкою, що митися під час застуди шкідливо для здоров’я. Лікарі повністю розвінчали цей міф, тому не варто нехтувати особистою гігієною при хворобі.

Ще з раннього дитинства багато батьків говорили, що купатися під час застуди не можна, оскільки процедури можуть сильно погіршити самопочуття. Крім цього, дана помилка збереглася і сьогодні, настільки сильний страх перед хворобою. Однак лікарі повністю розвінчали цю оману.

Насправді саме миття не може нашкодити, якщо дотримуватися елементарних правил. В першу чергу слід зробити середню температуру води, щоб вона не була занадто гарячою і занадто холодною. Процедури повинні проходити не більше 15-20 хвилин. Відразу після миття слід насухо витерти тіло і одягнутися. Дотримання елементарних правил дозволить дотримуватися особистої гігієни і не нашкодити своєму здоров’я під час застуди.

Варто відзначити, лікарі не рекомендують виходити на вулицю або протяг після ванної, оскільки це дійсно може погіршити самопочуття. Також можлива невелика закладеність носа, але вона пройде протягом півгодини.