ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі визначили тип людей з найгіршим сном

Лікарі визначили тип людей з найгіршим сном

Американські вчені довели, що люди, яким властиво зациклюватися на негативних думках, відрізняються поганою якістю сну і схильністю до проблем з психікою. Цьому присвячено дослідження, опубліковане нещодавно фахівцями з Державного Університету Нью-Йорка.

Безсоння

Вчені в Бінгемтоні провели опитування, мета якого була виявити зв’язок між негативними думками і нічним сном. В опитуванні взяли участь 52 людини у віці від 18 до 65 років. Всі учасники пройшли спеціальні тести, призначені для вимірювання індивідуального рівня повторюваних «негативних думок».

Також була зібрана інформація про цикли сну всіх учасників, були записані відомості про те, як довго кожен з них засинав. Дослідники звернули увагу на те, що ті з учасників, хто повідомляв про порушення сну, також зазвичай були «зациклені» на тих чи інших негативних проявах життя. Якщо деякі люди, отримавши негативну інформацію, здатні рухатися далі, іншим буває важко ігнорувати її, вони як би застряють на цьому негативному досвіді. Саме такі люди до того ж страждають від гіршої якості сну.

Читайте ще:  Високий і низький тиск: причини, профілактика, лікування

Вчені також помітили, що тривалість сну прямо пропорційна здатності переключати увагу з негативних обставин. Іншими словами, чим коротший сон людини, тим більше їй потрібно часу, щоб перестати думати про неприємні обставини.

Джерело: MedikForum