Цієї зими доведеться більш уважно ставитися до свого здоров’я і робити все можливе, щоб уникнути зараження різними вірусами. Хоча існує безліч способів підтримати імунну функцію, перше місце по праву належить дієті, багатій мінералами і вітамінами.

Доктор медицини Лорен Пауелл розповіла, яким продуктам варто приділити пріоритетну увагу. За її словами, головною цієї зими повинна стати капуста. Крім того, що цей овоч містить велику кількість різних поживних речовин, він ще й недорогий.

«Ви отримуєте величезний бонус, коли справа стосується капусти, оскільки вона багата антиоксидантами, вітамінами B, C і D, а також фолієвою кислотою, залізом та іншими мінералами, які можуть запобігти різним проблемам зі здоров’ям», – пояснила Пауелл EatThis, NotThat.

Читайте також:  Не вживайте ліків із цими продуктами

Вітаміни B, C і D відіграють найважливішу роль у підтримці імунної системи, допомагаючи клітинам функціонувати з максимальною продуктивністю. Наприклад, вітамін B “бореться з мікробами і підтримує високий рівень енергії”, пояснила доктор.

Вітамін С захищає організм від шкідливих вільних радикалів, які пошкоджують клітини і роблять їх вразливими до вірусів. Нарешті, жоден вітамінний коктейль для підтримки імунітету не обходиться без вітаміну D. взимку, коли через відсутність сонячного світла його отримати досить важко, лікар радить їсти лосось. За її словами, в цю пору року продукт є номером один.

Кожна порція лосося (100 грам) містить близько 500 МО вітаміну D, що вважається рекомендованою денною дозою. Серед інших джерел речовини медики виділила яєчні жовтки, сардини і гриби.

Читайте також:  Гастроентеролог розповіла про прості домашні засоби проти печії

“Деякі дослідження показують, що люди з низьким рівнем вітаміну D більш сприйнятливі до зараження COVID і схильні до важкого перебігу інфекції, тому було б непогано переконатися, що вміст вітаміну D в організмі знаходиться в межах норми”, – уклала Пауелл.