Доступні, часто недорогі продукти ефективно допомагають усунути проблему занепаду тестостерону у чоловіків і дають ефект профілактики імпотенції. Їх назвала лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

Фахівчиня констатує: щоб уникнути імпотенції чоловікам потрібно вживати добре засвоюваний білок – його кращими харчовими джерелами є куряча грудка, нежирні кисломолочний сир і яловичина, білок яєць.

До того ж занепад тестостерону, що веде до проблеми статевого безсилля, допомагає запобігти цинк. Продукти, що містять даний мінерал, – це горіхи, гарбузове насіння, морепродукти.

Ще один важливий для чоловіків компонент – вітамін В12. Кращими продуктами, що забезпечують ним організм, є домашня птиця і куряча печінка, яловичі субпродукти, сир моцарелла.

“Крім того, на лібідо і потенцію впливають жирні кислоти омега-3, які містять холестерол. Він використовується організмом при утворенні статевих гормонів”, – поділилася лікарка в інтерв’ю «Вечірній Москві».

Також Соломатіна настійно рекомендує чоловікам вживати капусту, зелень (особливо шпинат). У молодому віці корисно їсти спеції, після 35 років – рослинний білок, в літньому – складні вуглеводи у вигляді клітковини і нежирну рибу.

Нарешті, щоб уникнути занепаду тестостерону і виникнення імпотенції необхідно ретельно контролювати кількість споживаного алкоголю і кави, солодощів і газованих напоїв, відмовитися від сигарет і пива. Соломатіна підкреслила, що “все це старить організм” чоловіків завчасно.

Любителів молока лікарка попередила: продукт може містити естрогенові добавки, що додаються в корми коровам, і вони теж можуть небажаним чином відбитися на якості потенції.