Деякі продукти не сумісні з яйцями, їх поєднання загрожує нетравленням і іншими неприємними симптомами. Наприклад, не потрібно вживати в одній страві яйця з рисом, картоплею, молоком.

Фахівцями були названі продукти, не сумісні з яйцями.

Риба. Її не потрібно поєднувати в одній страві з яйцями, оскільки речовина овідін, що міститься в останніх, може нейтралізувати деякі вітаміни, якими багата риба, особливо її жирні сорти.

Рис. Поїдаючи їх разом, ви можете завдати удару по власній травній системі, вона не зможе безпроблемно засвоїти відразу і білок, і крохмаль.

Картопля. Картопля містить мінерали, що перешкоджають нормальному засвоєнню заліза і кальцію з яєць. Такий мікс порушує травлення.

Читайте також:  Зміцнить кістки: дієтолог назвала один із найкорисніших продуктів

Молоко. Білкові продукти можуть бути несумісні один з одним в одній страві. Молоко слід завжди вживати окремо від іншої їжі, так його корисні речовини набагато краще сприймаються організмом.

Сир. Поєднання різних тваринних білків – занадто значне навантаження для травної системи. Можуть виникати відрижка, тяжкість в животі, загальний неприємний стан.

Тваринні жири. Слід якомога рідше вживати в одній страві з яйцями вершкове масло, вершки, майонез. Подібна комбінація уповільнює травлення і стає для організму справжньою “жировою бомбою”.

Джерело: МедікФорум