Дослідники з Португалії дійшли висновку про те, що лагер є корисним для здоров’я кишечника. Правда, для отримання цих переваг необхідно вживати не більше одного кухля на добу.

Приємна новина для величезної армії любителів пива. Один кухоль цього напою сорту лагер вечорами, як встановили дослідники з Лісабонського університету, зміцнює здоров’я кишечника, пише DailyMail.

Отже, суто теоретично, лагер скорочує ризик розвитку таких недуг, як діабет другого типу та серцево-судинні захворювання. Проте нинішнє дослідження не здолає олії у вогонь спекотних суперечок щодо користі чи шкоди алкоголю здоров’ю людини. Справа в тому, що корисний вплив на організм справляло і безалкогольне пиво.

Читайте також:  Загроза для мозку: спеція, яка покращує пам'ять та захищає від деменції

Отже, лагер із вмістом алкоголю в 0% дає таку ж користь для кишкового здоров’я, як і традиційніші його різновиди. Такими є результати дослідження за участю 19 здорових чоловіків віком від 23 до 58 років, які вживали пляшки обсягом 330 мл за вечерею щовечора протягом місяця.

Приблизно половина цих напоїв містила алкоголь міцністю 5,2%, а друга половина вживала безалкогольне пиво. Обидві групи отримали порівняно однакові переваги у справі зміцнення здоров’я кишківника. Щоправда, слід додати, що контрольної групи у цьому експерименті не було.