Олена Барредо перерахувала продукти для збільшення лібідо.

Лікар пояснила, що правильно підібраний раціон здатний не тільки покращувати здоров’я в цілому, а й позитивно впливати на статеве життя. Так, ряд нутрієнтів стимулює кровообіг в області статевих органів, а також сприяє оптимізації вироблення гормонів, що забезпечують регулярне сексуальне життя.⠀

Зелень

Виступає джерелом магнію, який відповідає за здоров’я судин, забезпечуючи поліпшення кровообігу, в тому числі і в області статевих органів. Особливу увагу в цьому випадку слід звернути на шпинат.

Яйця

Цей продукт є постачальником лецитину і холестерину, які представляють собою попередників статевих гормонів. Більша кількість субстрату забезпечує зростання вироблення тестостерону.

Вітаміни

Серед вітамінів експерт рекомендує звернути увагу на А, D і С. Перший бере участь в синтезі андрогенного рецептора, що сприяє роботі тестостерону, а другий — стимулює роботу статевих залоз (яєчників і яєчок).

“Вітамін С позитивно впливає на статевий потяг жінок. А ще згідно з дослідженнями, проведеними вченими з Техаського університету, сперма чоловіків, раціон дієти яких дозволяє щодня отримувати щонайменше 200 мг вітаміну С, містить більшу кількість живих і більш рухливих сперматозоїдів”, — пояснила фахівець.

Мака піруанська

Це маловідома багатьом рослина традиційно застосовується для поліпшення лібідо, так як вона забезпечує баланс рівнів тестостерону і кортизолу.