Виявляється, режим сну закоханих може багато чого розповісти про їхні стосунки. Нове дослідження, проведене в Університеті Піттсбурга, показало: найбільш щасливі партнери йдуть спати в один і той же час. Вчені з’ясували, що люди, які лягають спати одночасно, найбільш задоволені якістю своїх відносин, повідомляє The Hindustan Times.

Крім того, у стосунках закоханих, які спали лицем до лиця, в основному, все було добре. А ось партнери, які спали спина до спини або далеко один від одного, найчастіше конфліктували. Чим далі один від одного спали люди, тим більше у них було розбіжностей. Дослідники радять партнерам, які посварилися спати в різних ліжках, щоб не робити відносини ще більш напруженими.

Інше дослідження, проведене раніше, показало: подружжя, які сплять на відстані менше семи сантиметрів один від одного, дуже задоволені своїми відносинами. Найменше задоволені відносинами ті, хто спить на відстані більше 70 сантиметрів. Крім того, дуже важливий тілесний контакт. На думку дослідників з Мічиганського університету, обійми після сексу формують сильну прихильність до партнера, особливо у жінок. Так, чим ближче один до одного сплять люди, тим вони щасливіші у відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?

СОН БЕЗ ОДЯГУ ДОПОМАГАЄ СХУДНУТИ І НАЛАГОДИТИ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

14 ПРАВИЛ ДЛЯ ЗДОРОВОГО СНУ