Ви перепробували найрізноманітніші дієти і не змогли домогтися радикального успіху? Можливо, що ви робите одну з цих восьми найбільш поширених помилок.

1. Легкий сніданок

Якщо ваш сніданок обмежується шматочком хліба з намазаним на нього маслом і чашечкою кави, то таким чином ви самі робите собі ведмежу послугу. Насичений білками, більш щільний сніданок допомагає приборкати почуття голоду протягом дня, як з’ясували автори дослідження, проведеного ще в 2013 році.

2. Кардіонагрузки

Не слід вважати, що для успішного схуднення вам потрібні тільки кардионагрузки, тобто бігова доріжка, велотренажер і ніяких вправ з вагами. Експерти кажуть, що якщо ви проводите час з гантелями і тренажерами, це допоможе вам спалювати щодня ту саму кількість калорій, яка необхідна організму для схуднення.

3. Легкі ваги

Але навіть якщо ви проводите час в тренажерному залі, то, можливо, робите помилку, використовуючи лише легкі гантелі. Між тим, тренування за допомогою більш важких ваг дозволяє спалити більше калорій.

4. Голодовка перед заняттями

Не слід думати, що ви втратите більше калорій, якщо залишитеся голодними перед початком тренувань. Вчені з університету Арканзасу з’ясували, що жінки, які споживають білкові продукти за 30 хвилин до початку занять спалюють в підсумку більше калорій, ніж ті, хто займається на порожній шлунок.

5. Поодинокі тренування

Значно більшого ефекту в боротьбі із зайвою вагою можна досягти за допомогою групових занять, а зовсім не одиночних, як з’ясували вчені.

6. Зважування

Дослідники з Великобританії встановили, що люди, які знаходяться в більш спокійному психологічному стані швидше худнуть, а постійне зважування і розлад з приводу підсумкових цифр виводять з себе.

7. Дієтична газована вода

Думаєте, що вам вдалося уникнути прийому зайвих калорій за допомогою вживання дієтичної газованої води? Однак люди, які вживають цей напій, кожен день з’їдають стільки ж калорій, скільки і ті, хто п’є традиційну газовану воду.

8. Відмова від десертів

Якщо вибирати між хлібом і десертом, то краще зробити вибір на користь десертів, так як їх вживають набагато рідше, ніж калорійний хліб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?