Лариса Алексєєва, лікарка вищої категорії та загальної практики, розповіла, як позбутися болю в горлі без лікарських засобів. Потрібно використовувати звичайні продукти, в тому числі корінь солодки, що пригнічує неприємні відчуття.

На думку фахівця, для подолання названої хвороби потрібно дотримуватися рекомендацій. При подразненні і сухому горлі не потрібно відразу вдаватися до різних препаратів. Як приклад наводиться досвід лікування ангіни морозивом. Дані ласощі, якщо з’їдати їх невеликими порціями, виводять бактерії з ротової порожнини і пригнічують напругу, що виникає із-за стійкого болю.

З недугою можна боротися і за допомогою моркви, так як в ній є значна кількість вітаміну А. До того ж, зазначила лікар, цей овоч сприяє швидкому загоєнню слизової оболонки рота.

Лікарка зробила акцент на використанні кореня солодки. Названа рослина має протизапальні властивості, з даної причини її необхідно використовувати при лікуванні мигдалин. Рекомендується також їсти банани через значну кількість в них вітаміну C.