Лікування захворювання волосся можуть супроводжуватися виявленням паралельних захворювань внутрішніх органів, які як наслідок спричинюють випадіння волосся. У такому разі трихолог видає направлення на консультацію до профільного лікаря. Це може бути гінеколог, ендокринолог, гастроентеролог, дієтолог тощо.

Чим займається трихолог?

Лікар трихолог діагностує захворювання волосся та займається їхнім лікуванням.

У деяких випадках трихолог також займається вирішенням психологічних проблем пацієнта, що пов’язані з випадінням волосся. Проблеми з волоссям нерідко стають причиною важкого психоемоційного стану, який супроводжується хронічними стресами та неврозами, що негативно сказується на стані волосся.

Як відбувається діагностика захворювань волосся?

Захворювання волосся діагностуються за допомогою трихоскопії. Це комп’ютерна діагностика, яка проводиться за допомогою трихоскопа. Цей невеликий ручний пристрій дозволяє визначити структуру волосся, його тип, виявити захворювання шкіри голови, які призводять до випадіння. Також проводяться лабораторні аналізи. Досліджується кров, гормони, у деяких випадках призначається біохімія.

Лікування призначається після постановки діагнозу. Зазвичай це комплексна терапія, яка включає приймання ліків перорально, фізіологічні процедури, використання спеціальних засобів догляду за волоссям.

Лікування захворювань волосся

Існує декілька найбільш популярних та дієвих методів лікування захворювань волосся.

1. Мезотерапія – введення спеціального мезококтейлю безпосередньо у проблемну ділянку шкіри. До таких препаратів зазвичай входить гіалуронова кислота, мікроелементи, вітаміни, пептиди, антиоксиданти, препарати для розширення судин, іноді навіть гормони.

2. Масаж голови – покращує мікроциркуляцію шкіри голови, що сприяє зменшенню процесу випадіння волосся. Це відбувається шляхом покращення процесу живлення фолікулів, що призводить до стимулювання росту волосся.

3. Проведення пілінгу шкіри голови – процедура необхідна щоб прочистити гирло фолікулів. Проводиться за допомогою спеціальних приладів та препаратів.

У якості ліків трихолог призначає вітаміни, мікроелементи, жири, амінокислоти. Щоб отримати бажаний результат, необхідно належно виконувати усі рекомендація лікаря та регулярно навідуватися для проходження консультацій та контролю ходу лікування.

*На правах реклами