Американський гастроентеролог Брайан Вайнер пропонує тамувати відчуття голоду льодом , додаючи його в напої або просто розтоплюючи в роті. «Лід – продукт з негативною калорійністю , а так як на розігрів їжі організм витрачає енергію , спалюючи жир , ви позбудетеся від зайвих кіло , не докладаючи до цього жодних зусиль» , – запевняє експерт.
 
За словами Вайнера , на льодовій дієті можна скинути від 3 до 5 кг на тиждень. Правда , для досягнення такого ефекту потрібно на час відмовитися не тільки від гарячої , але навіть від теплої їжі.

« Безпечна кількість льоду – літр в день на дорослої людини. Завдяки цьому ви спалите 160 калорій – приблизно стільки , скільки витрачає легкоатлет , пробігши на високій швидкості 1,61 км » , – уточнив автор екзотичного способу зниження ваги.

Американський гастероентеролог звертає увагу , що льодова дієта не підходить для людей зі слабким імунітетом – вони легко можуть захворіти. Не варто починати її і в холодну пору року , тому літо для поїдання льоду – ідеальний варіант.

Детальний опис цього способу швидко схуднути містяться в книзі « The Ice Diet ». Електронне видання можна завантажити безкоштовно , а вже слідувати порадам автора екстремальної методики чи ні , особиста справа кожного. Проте варто мати на увазі , що захоплення льодом загрожує виникненням діабету і ризиком надалі ще більше поправитися . Справа в тому , що холод « заморожує » смакові рецептори , що може призвести до переїдання солодкого , коли любителі шоколаду вирішать зійти з дієти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНИЙ САМИЙ ДЕШЕВИЙ СПОСІБ ШВИДКО СХУДНУТИ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ