Дієтолог Олексій Ковальков розповів, що існують особливо шкідливі продукти харчування, часте вживання яких може призвести до неконтрольованого поділу клітин. А це прямий шлях розвитку злоякісних новоутворень.

Неправильне харчування відповідає приблизно за 35% усіх пухлин, як показують дослідження, а це більше, ніж за таких шкідливих звичок, як куріння, яке спричиняє 25% пухлин.

Надзвичайно важливо стежити за тим, що ви вживаєте в їжу. Наприклад, овочі та фрукти дають певний захист від злоякісних новоутворень, як розповів дієтолог Олексій Ковальков.

Існують певні продукти, які можуть спровокувати пухлини. Для зростання пухлин потрібно так зване «швидке паливо», яке забезпечують швидкоперетравлювані вуглеводи.

І у небезпечному рейтингу на першому місці чіпси. За ними йдуть сильногазовані напої, а потім перероблені м’ясні продукти на кшталт так улюблених українцями ковбас, сосисок, бекону і таке інше. При цьому жаріння м’яса не становить такої небезпеки, як його вживання саме у переробленому вигляді.

Вкрай важливо обмежити поглинання таких швидких вуглеводів протягом дня. Наприклад, як вважає експерт, кількість солодощів потрібно звести до 150 г на добу максимально. Набагато кориснішими для здоров’я повільні вуглеводи, яких багато у фруктах та овочах.