Вчені з’ясували, що зміни клімату здатні завдати шкоди всьому живому на нашій планеті. За словами експертів, це найбільш серйозна проблема для людей, що живуть в 21 столітті.

Було проведено найбільше дослідження, згідно з яким разом з підвищенням температури навколишнього середовища теплові хвилі стають більш частими. Комарі, що переносять хвороби збільшують діапазон свого проживання, а врожайність сільськогосподарських культур зазнає невдачі у міру того, як температура повітря підвищується.

Звіт був опублікований на спеціалізованому сайті. Він був складений на основі 26 організаціями по всьому світу. Виявилося, що з 2000-го року у світі зафіксовано 46-відсоткове глобальне збільшення пов’язаних з погодою лих.

Читайте також:  Що може дати організму відмова від алкоголю на 4 тижні?

Основною проблемою є теплові хвилі, які вже вразили майже 125 мільйонів людей за останні 16 років, так як хвилі постійно збільшуються по частоті.

Причому передача лихоманки денге збільшилася на 10 відсотків з 1950 років, оскільки комарі змогли збільшити діапазон свого існування через підвищення температури повітря.

Також, за даними Агентства погоди ООН, вуглекислий газ досяг свого найвищого рівня протягом останніх трьох мільйонів років.

«Зміна клімату – головна загроза здоров’ю в 21 столітті, і світ тільки починає відчувати наслідки цих змін у всьому обсязі», – сказав професор Х’ю Монтгомері.

Джерело: 7mednews