Дослідники з Вашингтона розповіли про продукти , які містять речовини , що каталізують процес розщеплення жирових клітин в тілі людини. Їх регулярне вживання надає позитивний ефект навіть при жирових відкладеннях , які важко піддаються схудненню .
 
На думку дієтологів з Центру здоров’я при університеті Вашингтона , деякі продукти мають виражену жироспалювальну дію , навіть якщо жир накопичувався протягом декількох років. Такі жирові відкладення на тілі буває « спалити » дуже важко , так як процес розщеплення жирових клітин з них проходить вкрай повільно.
 
Серед продуктів , які можуть змусити організм інтенсивніше переробляти жирові відкладення , найактивнішим фахівці вважають кофеїн. Експерти попереджають , що краще засвоюється кофеїн не з кави , а з листового зеленого чаю , так що пити його з метою схуднення ефективніше. У зелених чайному листі , крім кофеїну , також багато катехину : їх спільна дія найактивніше стимулює обмін речовин і переробку жирових накопичень в енергію.
 
Крім цього , худнути допомагають цитрусові фрукти , які насичені флавоноїдами , що відіграють важливу роль у розщепленні жирів. Продуктом , який добре рятує від жиру , експерти називають і білок. Білкова їжа містить речовину карнітин , проникає в підшкірні жирові клітини і прискорює їх переплавку в енергію за рахунок росту м’язової маси , особливо при фізичних тренуваннях.

Читайте також:  Названо продукти, які уповільнюють обмін речовин

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАНО НАЙКРАЩУ І НАЙГІРШУ ДІЄТИ ДЛЯ ПОДОВЖЕННЯ ЖИТТЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News