ГоловнаНовини Здоров'яМагнітна буря, яка насувається викличе нездужання

Магнітна буря, яка насувається викличе нездужання

Чергова магнітна буря наближається до Землі. 19 жовтня вона буде слабкою, 20 жовтня вже посилиться.

Магнітна буря

Фахівці попереджають, що у багатьох людей космічне явище може викликати погіршення психо-емоційного здоров’я, спровокувати апатію і депресивний стан, плаксивість. Але можливі і протилежні порушення-спалахи злості і агресія. Це пов’язано з тим, що під час магнітних коливань різко падає рівень в організмі гормону радості-серотоніну.

Майбутня буря оцінюється в п’ять балів. Атмосферне обурення такої сили здатне вплинути на стан людей, які страждають на гіпертонію і серцево-судинними відхиленнями. Можуть погано почувати себе і люди з хронічними хворобами.

Відновити тонус в ці дні можуть допомогти легкі фізичні навантаження – ходьба, прогулянки на повітрі, йога, дихальні вправи. Активні тренування і силові вправи в періоди магнітних бур протипоказані, це може надірвати серце.

Читайте ще:  Куріння кальяну визнали смертельно небезпечним

Також підняти настрій і відчути себе краще допомагають ласощі, тому можна сміливо дозволити собі шоколад, шматок торта, морозиво. Крім того, лікарі рекомендують їсти такі фрукти, як банани, фініки, хурма або червоні яблука, пити компоти і морси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК МАГНІТНА БУРЯ ВПЛИВАЄ НА ВАШЕ ЗДОРОВ’Я?

ТЕСТ: ЧИ Є У ВАС МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ?