Чергова магнітна буря наближається до Землі. 19 жовтня вона буде слабкою, 20 жовтня вже посилиться.

Фахівці попереджають, що у багатьох людей космічне явище може викликати погіршення психо-емоційного здоров’я, спровокувати апатію і депресивний стан, плаксивість. Але можливі і протилежні порушення-спалахи злості і агресія. Це пов’язано з тим, що під час магнітних коливань різко падає рівень в організмі гормону радості-серотоніну.

Майбутня буря оцінюється в п’ять балів. Атмосферне обурення такої сили здатне вплинути на стан людей, які страждають на гіпертонію і серцево-судинними відхиленнями. Можуть погано почувати себе і люди з хронічними хворобами.

Відновити тонус в ці дні можуть допомогти легкі фізичні навантаження – ходьба, прогулянки на повітрі, йога, дихальні вправи. Активні тренування і силові вправи в періоди магнітних бур протипоказані, це може надірвати серце.

Також підняти настрій і відчути себе краще допомагають ласощі, тому можна сміливо дозволити собі шоколад, шматок торта, морозиво. Крім того, лікарі рекомендують їсти такі фрукти, як банани, фініки, хурма або червоні яблука, пити компоти і морси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК МАГНІТНА БУРЯ ВПЛИВАЄ НА ВАШЕ ЗДОРОВ’Я?

ТЕСТ: ЧИ Є У ВАС МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ?