Медпрацівники назвали кілька звичок, властивих майже всім. Ці звички, за словами фахівців, можуть поступово руйнувати людині здоров’я.

Однією з таких звичок є використання пластикових контейнерів. Їжа, яка зберігається в подібних контейнерах, може вбирати в себе хімічні речовини, що є компонентами пластику. Науково доведено, що ці речовини негативно впливають на гормональну систему і репродуктивне здоров’я. Особливо небезпечно класти в пластикову тару гарячу їжу.

Що ви думаєте, коли роздивляєтеся в дзеркалі своє відображення вранці? Вчені вважають, що використовувати дзеркало для критичної оцінки зовнішності дуже шкідливо – це удар по самооцінці, і при постійному повторенні може серйозно постраждати психіка. Наш мозок дуже вразливий, відзначають вчені. Треба вміти бачити перш за все свої достоїнства.

Також шкідливо вранці підніматися з ліжка з негативними думками. За словами психологів, мислення є важливим фактором того, як людина буде реагувати на різні ситуації протягом дня. Потрібно вчитися запасатися позитивною енергією і цінувати своє життя за те хороше, що в ній є.

Небезпечно пропускати прийоми їжі – не робіть цього, навіть якщо хочете схуднути. Саме завдяки регулярним, хоча і розумним прийомам їжі в організмі регулюється обмін речовин. Голодні паузи спонукають тіло запасати енергію про запас, тобто, посилено збирати жир.

Ще одна поширена, але дуже шкідлива звичка – використовувати електронні гаджети вечорами. Гаджети знижують вироблення мелатоніну, що регулює сон гормону. В результаті виникають проблеми з засипанням і якістю сну. Вчені нагадують, що проблеми зі сном можуть сприяти порушенню імунітету, розвитку серцевих захворювань.

Раніше ми писали про те, які продукти діють на організм як снодійне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ЗВИЧОК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НА КОЖЕН ДЕНЬ

7 ЗВИЧОК ДОВГОЖИТЕЛІВ, ЯКІ ПРОДОВЖАТЬ ВАШУ МОЛОДІСТЬ

ЗВИЧКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИКЛИКАТИ РАК