Продовжити життя людини здатне систематичне поповнення організму вітамінами і мікроелементами, висновок про це був зроблений фахівцями Науково-дослідного інституту дитячої лікарні Окленда (США). На їхню думку, довголіттю посприяє раціон, який буде містити в собі оптимальний рівень вітамінів, мінералів та інших речовин, що не є вітамінами, проте ж цінними, – про це повідомив MedicalXpress.

Співробітники інституту відзначили, що в ситуації недостатнього надходження вітамінів організм змушений компенсувати їх нестачу за рахунок своїх внутрішніх резервів. Таким чином виснажуються його ресурси, які б служили організму для захисту від інфекцій і хвороб, швидкого відновлення в разі необхідності, а також для підтримки фізіологічних процесів.

Читайте також:  Лікар попередив про небезпеку надмірного вживання малини

«Не маючи достатньої кількості вітамінів і мінеральних речовин, організм змушений витрачати їх залишки на підтримку життєво важливих функцій та репродуктивного здоров’я в збиток іншим процесам», – висловилися з цього приводу автори дослідження.

Кажучи про інших речовин, що забезпечують довголіття, але при цьому не є вітамінами, вчені виділили в першу чергу такі як таурин, ерготіонеїн, пірролохінолінхінон, альфа – і бета-каротин.

Раніше ми писали про те, які фрукти дієтологи вважають кращими в справі продовження життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ ВИЯВИВСЯ РОЗКРИТИЙ

ПРОСТІ СЕКРЕТИ ДОВГОЛІТТЯ, ЯКИМИ МИ ЧОМУСЬ НЕХТУЄМО

Читайте також:  Названий колір губ, що вказує на проблеми зі здоров'ям