Фахівці згадали про банани в сезон спеки і розгулу харчових отруєнь. Банани, за словами медиків, допоможуть організму швидше впоратися з наслідками отруєння, – але про це мало хто знає.

Жертви харчових отруєнь зазвичай підозріло сприймають дари природи. Однак, якщо багато овочів і фруктів дійсно під забороною для тих, хто отруївся, – банани в їх число не входять. Навпаки, медики радять після отруєння їсти банани, як тільки з’явиться апетит.
 
Здатність бананів благотворно впливати на шлунок лікарям була відома досить давно. При отруєнні, кажуть фахівці, м’якоть бананів діє подібно сорбентам, пов’язуючи і виводячи з організму токсичні речовини. Ці фрукти легко перетравлюються, не дратуючи стінки шлунка і кишечника. При отруєнні (при відсутності протипоказань) експерти радять підтримувати організм банановим пюре.
 
Після отруєння можна вживати такі продукти як рис, електролітні напої, яблучний сік, а також тости і йогурти з пробіотиками, які допомагають шлунково-кишковому тракту відновити водно-бактеріальний баланс мікрофлори.
 
Також медики радять жертвам харчового отруєння частіше пити воду, так як саме волога допомагає вивести з організму шкідливі речовини, а також «запустити» організм після отруєння найкраще. Якщо напади отруєння занадто сильні, експерти рекомендують смоктати шматочки льоду.

Читайте також:  Названі найпростіші способи покращити здоров'я очей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
БАНАНИ: КОРИСТЬ ЧИ ШКОДА?

БАНАН – ОДИН ИЗ ПОМОЩНИКОВ ПРИ ХУДЕНИИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News