Чому багато хто вважає, що банани – корисний дієтичний продукт? Як насправді вони позначаються на здоров’ї, і чому вони шкідливі для ерекції?

Банани після тренування

Дотримуєтеся ви безвуглеводної дієти, або будь-якої іншої, пам’ятайте про те, що до бананів потрібно ставитися не як до корисних фруктів, а як до десерту, який містить багато цукру і істотно підвищує апетит.

Якщо ж ваш тренер порадив вам з’їдати великий банан після силового тренування як порцію якісних вуглеводів і кальцію, дайте прочитати йому цю статтю, а самі випийте свіжовичавлений морквяний сік з вершками – і смачно, і дійсно корисно.

Вміст цукру в банані

На великі відстані зовсім зелені банани перевозяться в газонепроникному середовищі, охолодженому до 13 градусів Цельсія. По досягненню місця продажу вони за добу дозрівають в газових камерах, відлежуються пару днів, і надходять у магазин.

Стиглий банан, який дозрів природним шляхом, на чверть складається з вуглеводів – крохмалю і корисної клітковини. Але при газовій і термічній обробці практично всі вуглеводи перетворюються на звичайнісінький шкідливий цукор.

Калорійність банана

Середній банан вагою в 140 грамів містить майже 120 калорій, в нього входить більше 30 грамів вуглеводів, більша частина з яких – цукор. З корисних речовин в ньому міститься 1,5 грама білка і 3 грами клітковини (14% добової норми).

Незважаючи на поширену думку, банан дуже погано справляється з голодом, і лише посилює його після короткочасного насичення. Причина проста – банан підвищує рівень цукру в крові (що впливає на апетит), але не дає поживної цінності.

Банан – корисні властивості

На жаль, незважаючи на те, що банан містить досить багато корисних речовин, при транспортуванні та обробці газами практично всі вхідні в його склад вітаміни, мікроелементи та амінокислоти випаровуються.

Якщо ж розглянути банан, дозрілий природним шляхом, то в ньому досить багато корисного для зубів і кісток кальцію, що поліпшує склад крові заліза, а так само найвідомішого природного антиоксиданту – вітаміну С.

Шкода бананів

Банани збільшують в’язкість крові, що, в свою чергу, знижує кровоносні потоки до окремих частин тіла. Це може негативно позначатися на ерекції, а так само особливо небезпечно для тих, хто страждає варикозним розширенням вен.

Крім того, у багатьох людей банани підсилюють бродіння вмісту шлунка, що викликає метеоризм і здуття живота. Особливо уважним треба бути тим, у кого спостерігається гастрит або виразка шлунка – банани можуть погіршити стан.

Банани, які продаються далеко від місця дозрівання – калорійний і цукровий десерт, який не містить практично ніяких корисних речовин. Крім того, вживання бананів згущує кров, і може служити причиною проблем з ерекцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ ПРО МАЛОВІДОМІ ВЛАСТИВОСТІ БАНАНІВ

6 ПРИЧИН ЇСТИ БАНАН ЩОДНЯ