Їжте конкретні продукти харчування – будете краще не тільки себе почувати, але і виглядати, стверджують експерти.

Старіння – природній процес, який неможливо зупинити, але тим не менш, його можна уповільнити. Цю думку фахівців в області харчування опублікував Zee News. Для профілактики передчасного старіння експерти, зокрема, радять обов’язково включити в раціон такий продукт як йогурт.

«Натуральний йогурт – це відмінне джерело кальцію, який рятує від остеопорозу. Наявність корисних бактерій в ньому підтримує нормальну мікрофлору і здоров’я кишечника, що важливо не тільки для загального самопочуття, але і для стану шкіри», – зазначили вчені.

Риба і льняна олія є продуктами, які дуже багаті жирними кислотами омега-3, які знижують ризик утворення холестеринових відкладень і пов’язаних з цим відхилень в серцебитті. Помідори і кавуни, за словами фахівців, поставляють в організм речовину лікопін, що володіє антиоксидантними властивостями. Завдяки лікопину шкіра очищається від висипань, а також виявляється краще захищеною від УФ-пошкоджень.

Для молодого вигляду шкіри важливо, щоб організм отримував достатньо вітаміну С. Зазвичай в якості його джерел називають апельсини і лимони. Між тим, багато вітаміну С в броколі (як і клітковини, бета-каротину і селену, також омолоджують шкіру), у молодій картоплі і навіть у звичайної дешевої капусти.

Вживання авокадо сприяє підтримці рівня вологи шкіри і тим самим захищає її від утворення зморшок. Цей продукт вчені вважають одним з кращих для тих, хто завжди хоче виглядати свіжо.

«З авокадо шкіра виглядає набагато молодше завдяки вмісту жирної кислоти омега-9 і олеїнової кислоти», – пояснили експерти.

Джерело: МедікФорум