Ці продукти харчування здатні поліпшувати якість потенції не гірше віагри, – на користь цього твердження свідчать результати дослідження іспанських учених з Університету Ровіра і Вірхілій.

Чоловікам потрібно їсти горіхи. Конкретно мигдаль, фундук і волоські. Іспанські дослідники встановили, що вживання в їжу цих трьох видів горіхів вкрай позитивно позначається на чоловічому здоров’ї завдяки високому вмісту в них селену, цинку, вітамінів E і C, фолієвої і омега-3 жирних кислот.

В експерименті вчених взяли участь 120 чоловіків віком від 18 до 35 років. Добровольців розділили на групи: в одній з них чоловіки щодня вживали по 60 грамів горіхів, в іншій – дотримувалися свого звичного харчування.

Результат цього досвіду виявився наступним: через два тижні харчування з додаванням горіхів у чоловіків, які його дотримувалися, було зафіксовано істотне зростання потенції, а також активізувалася вироблення сперматозоїдів. В групі чоловіків, що не вживали горіхи, аналогічного прогресу не спостерігалося.

Зазначимо, що за даними дослідників, проблеми безпліддя або зниженої фертильності зачіпають кожну шосту сім’ю. В одній третині – половині всіх випадків фактором безпліддя подружньої пари є знижена фертильність у чоловіків, пов’язана з недостатньою кількістю сперматозоїдів, відхиленнями в їх розмірах і формі або зі слабкою рухливістю.

Крім горіхів для поліпшення чоловічого здоров’я медики також радять включати в раціон соняшникове і гарбузове насіння, кедрові горішки, смажені каштани – всі ці продукти також багаті цинком і жирними кислотами, які необхідні для вироблення статевих гормонів.

Джерело: МедікФорум