Майже у всіх випадках, якщо не лікувати хронічні хвороби кишечника, вони призводять до раку, констатують медики. На цьому список захворювань, що викликають рак, не закінчується.

До передракових станів медичні фахівці відносять гастрити зі зниженою кислотністю, а також виразку шлунка, гепатити В і С, мастопатію, ерозії, дисплазію (неправильний розвиток тканин).

На сторінках видання лікарі пояснили, що у випадку хронічних недуг у людини імунітет виявляється зниженим – наслідком цього стає і більш слабкий захист організму від тих клітинних ушкоджень, які запускають розвиток пухлинних процесів.

Подібні зміни в клітинних структурах сприяють безконтрольному поділу і виникнення вогнищ запалень, здатних стати місцем дислокації майбутніх пухлин.

«Майже у всіх випадках, якщо не лікувати хронічні хвороби кишечника, віруси папіломи людини і Епштейн-Барра, ці недуги призводять до раку», – цитує видання медичних фахівців.

Також лікарі додали, що поява нових відчуттів, який відчуває людина, яка знає про своє хронічне захворювання і спостерігається у лікарів, може виявитися тривожним знаком. За словами медиків, якщо на тлі хронічної хвороби спостерігаються зниження апетиту, різке схуднення і постійна слабкість, а також піднімається температура і виникає відчуття емоційної пригніченості, це може говорити про розвиток раку.

Ще одним “помічником” раку є ВІЛ. Фахівці констатували, що наявність цього захворювання збільшує ймовірність появи лімфоми, саркоми Капоші, раку шийки матки, прямої кишки, шкіри і легенів.

Джерело: МедікФорум