Вчені назвали 6 поширених симптомів раку горла, про які необхідно пам’ятати. Це досить поширена пухлина в світі, особливо серед чоловіків, майже 50% з яких є курцями.

Кашель. Якщо ви зіткнулися з кашлем, який не припиняється більше тижня, є сенс відвідати лікаря і перевірити причини цього явища. Цілком можливо, що це рання ознака раку горла.

Труднощі з проковтуванням. Одними з найпоширеніших симптомів пухлин горла є труднощі з ковтанням. На жаль, багато людей ігнорують ці проблеми до тих пір, поки інші симптоми раку не проявлять себе. Але в цьому випадку лікувати рак стає складніше.

Біль у вухах. Оскільки рак горла призводить до формування новоутворень в області горла, в деяких випадках він може впливати або тиснути на нерв у вухах, що викликає характерні болі. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо болі в вухах не проходять через 4-5 днів навіть після прийому ліків.

Болі в горлі. Багато з нас стикаються з характерними болями в горлі при різкій зміні погоди. Однак якщо хворе горло не проходить з часом, і цьому не сприяють ліки, то краще перевіритися у лікаря.

Виразки в області рота. Якщо ви зіткнулися з виразками на губах і в порожнині рота, які ніяк не бажають гоїтися і зберігаються протягом більше 20 днів, то буде розумним прийти до досвідченого фахівця. Деколи виразки свідчать про пухлини горла.

Зміна голосу. Хрипи, які раптово з’явилися або нечіткість у вимові тих чи інших слів говорять про проблеми з горлом, включаючи і злоякісні новоутворення. Не слід ігнорувати дані симптоми, особливо якщо вони тривають занадто довго.

Джерело: МедікФорум