Медики розповіли про користь, яку можна отримати при регулярному вживанні яблук. Зазначений фрукт має ряд переваг для здоров’я людини, на що вказують підсумки досліджень.

Наприклад, в складі червоних яблук є кверцетин, який допомагає боротися із запаленнями і вільними радикалами. Похвалитися з’єднання здатне і антигістамінним ефектом. За рахунок значного вмісту в продукті клітковини можна запобігти накопиченню холестерину, який може ставати причиною порушення кровообігу і підвищеного ризику серцево-судинних захворювань. За допомогою яблук скорочується ймовірність розвитку деяких видів раку, що може бути пов’язано з присутністю в шкірці рослинних хімікатів.

Завдяки наявній у фрукті фруктозі реально запобігти різким стрибкам цукру, таким чином також можна позбутися від зубного нальоту. Позитивний ефект відчуває і травна система, скорочується ймовірність накопичення каменів. Пектин забезпечує відчуття ситості на довгий час. У яблуках багато антиоксидантів, що особливо корисно для людей у віці, адже так зменшується ризик порушення когнітивних функцій.