ГоловнаНовини Здоров'яМедики розкрили користь яблук для здоров’я

Медики розкрили користь яблук для здоров’я

Медики розповіли про користь, яку можна отримати при регулярному вживанні яблук. Зазначений фрукт має ряд переваг для здоров’я людини, на що вказують підсумки досліджень.

яблука

Наприклад, в складі червоних яблук є кверцетин, який допомагає боротися із запаленнями і вільними радикалами. Похвалитися з’єднання здатне і антигістамінним ефектом. За рахунок значного вмісту в продукті клітковини можна запобігти накопиченню холестерину, який може ставати причиною порушення кровообігу і підвищеного ризику серцево-судинних захворювань. За допомогою яблук скорочується ймовірність розвитку деяких видів раку, що може бути пов’язано з присутністю в шкірці рослинних хімікатів.

Завдяки наявній у фрукті фруктозі реально запобігти різким стрибкам цукру, таким чином також можна позбутися від зубного нальоту. Позитивний ефект відчуває і травна система, скорочується ймовірність накопичення каменів. Пектин забезпечує відчуття ситості на довгий час. У яблуках багато антиоксидантів, що особливо корисно для людей у віці, адже так зменшується ризик порушення когнітивних функцій.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News