ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали 4 властивості груші для зміцнення здоров’я

Медики назвали 4 властивості груші для зміцнення здоров’я

Медики назвали 4 головних властивості груші, які дозволяють зміцнити здоров’я людини. Це фрукт рекомендується вживати з метою нормалізації ваги, поліпшення процесів травлення та зниження ризику розвитку цукрового діабету 2 типу.

Грушевий сік

У грушах міститься велика кількість корисних мінералів і вітамінів. Крім цього вона є прекрасним джерелом клітковини, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Груші, як і яблука, сприяють нормалізації рівня цукру в крові, тому знижують загрозу діабету 2 типу.

Як показало недавнє наукове дослідження, суттєво зменшити ризики виникнення захворювання допоможе вживання груші лише раз на тиждень. До того ж цей фрукт містить корисні флавоноїди і фітонутрієнти. Дані сполуки нейтралізують вільні радикали, що викликають пошкодження клітин і знижують запалення.

Читайте також:  Чим може заразити людей вода з прісних водойм?

Вживання груші благотворно впливає на серцево-судинну систему, перешкоджає онкології і передчасного старіння. Крім цього в них міститься мало калорій, але вони залишають тривале відчуття ситості. Як наслідок, вживання цього фрукта сприяє зниженню ваги.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News