ГоловнаНовини Здоров'яДієтологи назвали продукти, котрі незаслужено вважаються шкідливими

Дієтологи назвали продукти, котрі незаслужено вважаються шкідливими

Іспанські дієтологи перерахували продукти, які незаслужено вважаються шкідливими. На думку фахівців, від вживання яєць не варто відмовлятися, незважаючи на суперечливі дані, так як вони містять і білки високої біологічної цінності, та незамінні амінокислоти, вітаміни, мінерали, які є життєво важливими для організму.

Молоко

Експерт з харчування Палома Кінтана радить їсти яйця в різних варіаціях, у вигляді легкої закуски, омлету, бутерброда з тортильєю. Варто враховувати, що одна одиниця хоч і містить всього 80 калорій, але мова йде про швидке насичення. Це дозволяє уникнути непотрібних перекусів між сніданком і обідом.

В останні роки різного роду експерти стали критикувати і молочні продукти, насправді ж вони є багатим джерелом білка і кальцію, незважаючи на те, що ці важливі речовини присутні і в інших групах. Суть в тому, що репутація зіпсована через наявність насичених жирних кислот, але ж вони «з коротким ланцюгом вуглецевих атомів». Ідеальні варіанти: незбиране молоко, натуральний йогурт без цукру.

Читайте також:  Медики назвали продукти, які допомагають схуднути без голоду

Фахівці вважають, що і какао незаслужено багато людей уникають, а адже шоколад з його більшою часткою сприяє підвищенню настрою і покращує роботу серцево-судинної системи.

Краще відмовитися від оброблених ласощів і молочних варіацій. У цьому ж списку пісне м’ясо, яке слід розрізняти від жирних різновидів, використовуваних для виготовлення ковбас. У ньому міститься залізо в доступній формі і білки, дуже важливі для організму.

Лосось вважається шкідливим через калорійності, хоча жири в рибі поліненасичені і, отже, корисні для серця, що не відноситься до копченого, яке слід обмежити. І останнє, цукровмісні напої важливо не плутати з газованою водою, адже остання сприяє кращому травленню, незважаючи на можливу вірогідність метеоризму.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News