Іспанські дієтологи перерахували продукти, які незаслужено вважаються шкідливими. На думку фахівців, від вживання яєць не варто відмовлятися, незважаючи на суперечливі дані, так як вони містять і білки високої біологічної цінності, та незамінні амінокислоти, вітаміни, мінерали, які є життєво важливими для організму.

Експерт з харчування Палома Кінтана радить їсти яйця в різних варіаціях, у вигляді легкої закуски, омлету, бутерброда з тортильєю. Варто враховувати, що одна одиниця хоч і містить всього 80 калорій, але мова йде про швидке насичення. Це дозволяє уникнути непотрібних перекусів між сніданком і обідом.

В останні роки різного роду експерти стали критикувати і молочні продукти, насправді ж вони є багатим джерелом білка і кальцію, незважаючи на те, що ці важливі речовини присутні і в інших групах. Суть в тому, що репутація зіпсована через наявність насичених жирних кислот, але ж вони «з коротким ланцюгом вуглецевих атомів». Ідеальні варіанти: незбиране молоко, натуральний йогурт без цукру.

Читайте також:  Як приготувати салат олів'є, розповіла дієтологиня

Фахівці вважають, що і какао незаслужено багато людей уникають, а адже шоколад з його більшою часткою сприяє підвищенню настрою і покращує роботу серцево-судинної системи.

Краще відмовитися від оброблених ласощів і молочних варіацій. У цьому ж списку пісне м’ясо, яке слід розрізняти від жирних різновидів, використовуваних для виготовлення ковбас. У ньому міститься залізо в доступній формі і білки, дуже важливі для організму.

Лосось вважається шкідливим через калорійності, хоча жири в рибі поліненасичені і, отже, корисні для серця, що не відноситься до копченого, яке слід обмежити. І останнє, цукровмісні напої важливо не плутати з газованою водою, адже остання сприяє кращому травленню, незважаючи на можливу вірогідність метеоризму.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News