Медики з Індії перерахували 5 кращих продуктів-захисників від інфекції. Одним із запропонованих варіантів є вживання винограду за рахунок його потужних антиоксидантних властивостей.

Серед антиоксидантів, присутніх у винограді, мають місце флавоноїди і антоціаніни, які допомагають організму боротися із запаленням, знижують при цьому ризик розвитку цукрового діабету, запобігаючи захворюванню очей і зміцнюючи здоров’я серця.

Склад продукту підсилює імунітет, що пов’язано з мінімізацією ймовірності підхопити простудні та інфекційні недуги. Листові овочі багаті фітохімічними речовинами, такими як каротиноїди, що ведуть боротьбу з окислювальним стресом та інфекціями.

Жирна риба, серед якої лосось, сардини, скумбрія і оселедець, є відмінним джерелом Омега-3-поліненасичених жирних кислот, що прямим чином впливає на стан судин і кровопостачання всього тіла. Якщо їх недостатньо, то починаються зміни практично у всіх органах і тканинах: серце, печінки, нирках, кістках і м’язах, що згодом здатне проявиться інфарктом, інсультом, гіпертонічною хворобою, дистрофічними процесами в хребті і суглобах, що відбувається на тлі посилення запальних процесів.

Читайте також:  Ключ до довголіття знайшли в простій, але популярній зелені

Ще один продукт-захисник від інфекцій – авокадо, так як плід багатий каротиноїдами, токоферолами, магнієм, калієм, волокнами, що ведуть боротьбу з патологічними процесами. Медики з Індії включили в список і зелений чай за рахунок його потужних протизапальних властивостей.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News