Медики назвали 5 вагомих причин, за якими варто включити персики в свій раціон. Вони багаті на вітаміни і мінерали, а також не дратують слизову шлунка і кишечника, так що їх можна їсти людям, які мають проблеми з шлунково-кишкового тракту.

Вітаміни та мінерали

Персики містять вітаміни А, С, Е, К і групи В. Вони багаті на калій, нормалізує тиск, а також на цинк, магній, залізо, мідь і марганець.

Регулюють нервову систему

Магній і калій скорочують рівень стресу, зберігають гарний настрій, знижують роздратування і плаксивість. Персики варто давати дітям з діагнозом гіперзбудливість, а також дорослим, які відрізняються запальністю або страждають від депресії.

Зміцнюють імунітет

Вітамін С і цинк в тандемі дають імунній системі резерв опірності і міцності. Вони надають ранозагоювальну і антиоксидантну дію, допомагаючи в боротьбі з інфекціями і бактеріями.

Знижують вагу

До складу персика входять біологічно активні компоненти, здатні допомагати людині втрачати зайві кілограми. Фрукти мають протизапальний ефект, що дозволяє їм знижувати ризик появи метаболічного синдрому.

Покращують травлення

Харчові волокна і лужні елементи в персиках налагоджують роботу травної системи, а клітковина очищає організм від шлаків і попереджає будь-які проблеми з кишечником. Шкірка фрукта відрізняється проносним ефектом.