Ми всі постаріємо, це закон буття. Але прямо зараз ви можете продовжити свою молодість, кинути виклик віку і пов’язаних з ним хвороб, змінивши спосіб життя. Скористайтеся цими антивіковими-радами.

1. Рухайтеся. Тримайте себе у формі, хороший тонус і енергообмін – запорука здоров’я і молодості. Дослідження показали, що піші прогулянки (достатньо декількох разів у тиждень) можуть запобігти когнітивні порушення у майбутньому. Не забувайте стежити за вагою, ожиріння може знизити якість життя в довгостроковій перспективі.

2. Захищайте шкіру, доглядайте за нею. Пігментні плями – некрасива ознака старості. Завжди захищайте шкіру від сонця, користуючись спеціальними засобами, частіше зволожуйте її.

3. Їжте рибу. Омега-3 жирні кислоти, які в ній містяться, мають протизапальні властивості і сприятливо впливають на роботу серця. Купуйте жирні сорти риби: лосось, скумбрія, форель і сардини – у них омега-3 більше.

4. Користуйтеся натуральними засобами. Так, наприклад, якщо ви покладете на око вологі чайні пакетики хвилин на 15, зменшаться набряки і темні кола. Бабусині кошти досі працюють на всі сто.

5. Геть зморшки! Зволоження шкіри – головний засіб боротьби зі зморшками. Носіть сонцезахисні окуляри, користуйтеся спеціальними засобами для зволоження шкіри і захисту від УФ-променів.

6. Подалі від сигарет. Курці, як правило, виглядають старше. Канцерогени і смоли, що містяться в сигаретах, роблять негативний вплив не тільки на внутрішні органи, але і на шкіру, волосся, зуби.

7. Качайте м’язи. Якщо хребет – стовп життя, то м’язи її каркас. Обов’язково приділяйте увагу силовим тренуванням. Займайтеся хоча б два рази в тиждень. Під час занять кров насичується киснем, спалюються зайві калорії, підвищується імунітет, збільшується працездатність, поліпшується настрій.

8. Приймайте вітаміни. Вітаміни життєво необхідні для вашого здоров’я, вони також успішно борються з ознаками старіння. Вітаміни E, C, А допомагають підтримувати молодість наших клітин, допомагають роботі імунної системи, нівелюють збиток від сигаретного диму і випромінювання. Всі ці антиоксиданти борються з окисленням, викликаних вільними радикалами, які, як вважають вчені, і є основними винуватцями старіння.

9. Зберігайте позитивний настрій. І в молодості, і в літньому віці. Старість – це не кінець світу. І в цей час життя можна знайти для себе нові захоплення, відкрити щось неймовірне. Дослідження вчених показують, що ті, хто відноситься до старості негативно, частіше страждають від серцевих нападів. Вік – це просто цифри, якщо ви думаєте, що молоді, значить, так воно і є!

Джерело: sethealth