Медики з національної служби охорони Здоров’я Об’єднаного Королівства назвали найкорисніші та найшкідливіші способи приготування яєць, передає Express. Цей вважається “здоровим” продукт може нашкодити організму при неправильному вживанні.

Варка є найкориснішим способом приготування яєць. В даному випадку продукт містить найменше калорій – 77. Медики радять не додавати сіль при варінні яєць.

Як правило, хлорид натрію кидають у воду для запобігання появи тріщин на шкаралупі, але англійські лікарі закликають не чинити таким чином. Найбільш шкідливим способом приготування яєць є смаження. В даному випадку кількість шкідливого для здоров’я і нерозчинного у воді речовини в продукті збільшується на 50%.

Дієтологи рекомендували при приготуванні омлету вибирати нежирне молоко. Ця страва сприяє зростанню м’язів і корисно людям, які ведуть активний спосіб життя або тим, чия робота пов’язана з фізичними навантаженнями. Омлет є джерелом білка. У яйцях містяться не тільки корисні для здоров’я вітаміни і мікроелементи, а й шкідливий холестерин. Тому зловживати даним продуктом не варто.