Ніхто з нас не може почуватись застрахованим від стресових ситуацій. В кожному разі, болючі події та потрясіння вважаються невід’ємною частиною людського життя. Саме тому, нам слід зосередитись не стільки на запобіганні психологічним проблемам, скільки на їх успішному й максимально безболісному подоланні. У цій сфері діяльності відмінно зарекомендувала себе перша на теренах України онлайн-платформа “Mental Code“, для якої психологічне здоров’я окремої людини або всього колективу є головним напрямком професійної діяльності.

На чому ґрунтується привабливість послуг Mental Code

Звернутись за психологічною допомогою саме сюди вас переконають такі аргументи:

 • Піклування про психологічне здоров’я клієнтів з боку висококваліфікованих, відповідальних та виключно досвідчених фахівців;
 • Вирішення кожного запиту або проблеми суто шляхом індивідуального підходу, найбільш комфортного для кожного замовника.

Але що вважається найголовнішим, так це відсутність необхідності кудись їхати та витрачати на піклування про ментальний добробут працівників купу часу. Суть питання полягає в тому, що таким чином, навіть не виходячи за межі робочого приміщення або квартири, свої послуги надає онлайн психолог, який здатен в короткий проміжок часу подолати такі проблеми:

 • Позбавити від робочого стресу;
 • Відродити стійкість до непередбачуваних особистих ситуацій (розлучення, поховання і т.д.).

Результати та гарантії

Своєчасно надана спеціалістами “Mental Code” психологічна допомога онлайн дозволяє замовнику домогтися гарантованого покращення психологічної атмосфери у відносинах та помітного підвищення продуктивності свого підприємства. Саме про це свідчать такі здобутки:

 • Удосконалені показники залученості до виробничого процесу;
 • Зниження показників абсентеїзму та презентеїзму на роботі;
 • Гарантована ефективність психотерапії в якості джерела підтримки та енергії співробітників;
 • Підвищення лояльності працівника до компанії, досягнуте за допомогою додаткової психологічної підтримки саме в той момент, що є найбільш важливим.

Шляхи отримання психологічної допомоги

Підприємство чи бізнес, якому дуже потрібна допомога психолога онлайн, досягне бажаної мети, якщо буде діяти за наступним графіком:

 1. Скористатись зручною та надзвичайно простою системою бронювання консультації методом онлайн.
 2. Вибір відповідного фахівця серед співробітників “Mental Code”, що спеціалізуються на конкретному питанні психічного здоров’я.
 3. Отримання психотерапевтичних послуг з гарантією прозорості та з повної конфіденційності.

Кожний замовник, що не скупиться на інвестиції в ментальний добробут своїх працівників, має всі підстави розраховувати на покращення психологічного клімату в колективі та підвищення трудових здобутків. Саме на цьому напрямку й зосереджуються послуги психолога, що надаються у вигляді різних заходів:

 • психологічне консультування онлайн та психотерапія;
 • короткотривала або довгострокова терапія за запитом клієнта;
 • Підвищення обізнаності у питаннях психічного здоров’я і формування звичок піклування про себе за рахунок воркшопів та тренінгів з Well-being;
 • Сприяння впровадженню програм з ментального здоров’я на підприємстві;
 • Індивідуальні та групові тренінги згідно з конкретним запитом.

Оскільки основними цінностями психологічної онлайн-платформи є гуманність, інклюзія та відповідальність, – є всі підстави вважати, що така співпраця надасть замовнику важливі інструменти як для отримання ментального добробуту працівників, так і унікальної конкурентної переваги у своєму сегменті ринку.

*На правах реклами