Медики розповіли про корисні нічні звички, за рахунок яких можна схуднути. Для позитивного результату досить внести деякі зміни в свій звичний спосіб життя.

Вчені в рамках нового дослідження зробили висновок, що домогтися нормалізації ваги можна в тому числі за рахунок повноцінного сну. Тривав протягом 16 тижнів експеримент показав, що ті люди, які лягають раніше і сплять достатню кількість часу, можуть без додаткових зусиль позбутися від 3,5% зайвої ваги. Щоб мати міцний і якісний нічний відпочинок, потрібно позбутися від деяких шкідливих звичок і додати корисних. Медики рекомендують ввечері зайнятися медитацією, йогою або спробувати вправи на дихання. Таким чином можна не тільки розслабити плечі і шию, але також знизити нервову напругу.

Крім того, бажано поменше часу перед сном проводити за телевізором. Любителі такої “розваги” частіше стикаються з діабетом і серцево-судинними недугами, також у них підвищений ризик передчасної смерті. Худнути вночі можна і якщо відпочивати при комфортній температурі. Оптимально, щоб в приміщенні було близько 19 градусів.

Спати з нічником теж не найкраща ідея. Дослідження демонструють, що відпочиваючі в повній темряві люди на 21% рідше стикаються з ожирінням, ніж любителі проводити ніч з включеним світлом, навіть приглушеним. Сприяти нормальному сну можуть також регулярні заняття сексом, які позитивно позначаються і на обсязі талії.

Джерело: actualnews