Головний висновок, який зробили вчені, що проводили опитування – більшість жінок не знають, чого хочуть.

Фахівці з університетів Каліфорнії і Нью-Мексико вирішили з’ясувати, який розмір чоловічої гідності є найкращим для жінок. Вони провели опитування серед американок у віці від 18 до 65 років.

Думка про те, що жінки віддають перевагу «значним» статевим партнерам, вельми поширена. Це стає причиною невпевненості в собі у чоловіків, які намагаються відповідати еталону. Як з’ясували вчені, більшості чоловіків зовсім не варто комплексувати.

Але, як показало опитування, насправді багато жінок воліють відмовлятися від близькості з партнером, якщо у нього «великий розмір». Учасниці опитування сказали, що швидше погодилися б на випадковий секс з “значним” партнером, але для тривалих відносин воліли б чоловіка із середнім розміром.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон

Більшість жінок сказали, що насправді не знають, чого хочуть. Багато з них не змогли хоча б приблизно оцінити розмір гідності свого останнього партнера.

Коли вчені запитували про те, з якими розмірами чоловічої гідності вони стикалися протягом свого статевого життя, середня цифра вийшла в 16 сантиметрів. При цьому ідеальним розміром жінки назвали приблизно 13,5-14 сантиметрів. А це, згідно зі статистикою, найпоширеніший розмір серед європейців.