Крім смертельної небезпеки діабету, цей стан загрожує низкою неприємних наслідків для здоров’я, про що повідомили медики. Згідно з даними статистики ВООЗ, від хвороби в усьому світі страждають понад 422 млн осіб.

На тлі діабету у людини може розвиватися кетоацидоз, що представляє собою збій у вуглеводному обміні. Серед симптомів проблеми числяться прискорені позиви до сечовипускання, суха шкіра, пацієнт стає більш млявим і дратівливим. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, існує ризик летального результату. Ще одним наслідком діабету виступає обумовлена низьким вмістом цукру в крові, гіпоглікемія. При ній виникають тривожність, блідість, підвищується потовиділення, а ще може спостерігатися плач під час сну без належного лікування є ймовірність гіпоглікемічної коми та навіть смерті.

Читайте також:  До чого може призвести поїдання зіпсованого хліба з цвіллю?

Також хворий може просто впасти в кому на тлі стрибків рівня глюкози, а надлишок цукру загрожує виникненням проблем із зором. Якщо процес виллється в діабетичну ретинопатію, висока ймовірність повної сліпоти. При діабеті у людини можуть виникати різні шкірні захворювання, підвищується сухість шкіри, частіше утворюються рани і виразки. Небезпечним симптомом хвороби виступає і діабетична стопа.