Медики не рекомендують відмовлятися від вечері, так як можливі негативні наслідки. Обсяг їжі перед сном повинен бути мінімальним, разом з тим не слід вживати жирні страви.

Кожній людині, яка прагне підтримувати здоров’я, необхідно дотримуватися збалансованого харчування, вкрай важливо не переїдати. Фахівці відзначають, що при прагненні до схуднення не можна поспішати скидати зайві кілограми. Протягом тижня допускається втрачати не більше 1 кг ваги. Відмова від вечері призводить до дворазового харчування, дана схема прискорює виведення з організму води, що може створити ілюзію схуднення.

Разом з тим при поверненні до триразового режиму харчування людина швидко поправляється. Самим нешкідливим способом схуднути є щоденний контроль загальної кількості калорій, вважають дієтологи. Слід уникати смаженої їжі, віддаючи перевагу свіжим овочам і фруктам, їх необхідно з’їдати до 400 г в день. Рекомендується також хліб з борошна грубого помелу.

Читайте також:  Які напої допоможуть зберігати молодість якнайдовше

Відмова від вечері і ситний сніданок або обід не сприяють схудненню, заявляють фахівці. Для ефективного зниження ваги необхідно вживати салати без великої кількості олії. В якості базових продуктів рекомендується використовувати крупи або коренеплоди, можна включити в щоденний раціон м’ясо птиці, яйця, горіхи і рибу.