Сир додають у багато страв. Проте він може зашкодити організму. І ось чого призведе відмова від цього продукту.

Певні види сиру містять надто багато натрію, жиру та калорій. Все це може сприяти розвитку діабету 2 типу, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, інсульту, гіпертонії та інших хвороб.

Доктор медичних наук та директор програми харчування Whole Cities Foundation Акуа Вулбрайт радить постаратися їсти сиру якнайменше. Якщо ви у групі ризику розвитку гіпертонії або вже страждаєте від підвищеного тиску, то тримайтеся подалі від твердих сирів, якщо хочете знизити вживання натрію – уникайте твердих сирів та фети.

А ось що на вас чекає, якщо ви повністю відмовитеся від вживання сиру.

Стан шкіри покращиться. Дослідження показують, що через молочні продукти шкірне сало виробляється активніше. Це сприяє появі акне.

Зменшаться симптоми метеоризму. Зокрема, ви позбавитеся проблем із травленням, здуття живота. Також вирішити проблему може вживання безлактозних сортів сиру.

Ви рідше страждатимете від мігрені. Справа в тому, що в деяких сортах сиру міститься багато тираміну. Це амінокислота, через яку часто виникає мігрень та головний біль. До подібних сирів належать швейцарський сир, сир із пліснявою, пармезан, чеддер.

Зменшиться ризик здоров’я серця. Все завдяки тому, що відмова від сиру допомагає контролювати холестерин і зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних ускладнень.