Хочете жити довше, додайте в свій сніданок цей простий продукт – його регулярне споживання пов’язано з безліччю оздоровчих ефектів. З такою рекомендацією виступили британські медики, маючи на увазі натуральний йогурт.

Відомі у Великобританії експерти в області харчування, медики Джульєтта Келлоу і Сара Брюер назвали йогурт простим продуктом для сніданку, що допомагає жити довше. За словами фахівців, правильне харчування має вирішальне значення для продовження життя, а натуральний йогурт є його одним з його кращих прикладів. Про це пише видання Express.

“Такий простий продукт як йогурт містять корисні для кишечника пробіотики, а також кальцій, фосфор і білок. Його компоненти підсилюють захисні властивості організму і знижують ймовірність ранньої смерті”, – заявили Келлоу і Брюер.

Читайте також:  Названо причину чоловічого егоїзму в ліжку

Медики відзначають, що різні дослідження показали: йогурт може допомогти протистояти багатьом проблемам зі здоров’ям, пов’язаним зі старінням, включаючи остеопороз, високий кров’яний тиск. Його вживання п’ять разів на тиждень може знизити ризик розвитку гіпертонії на 20 відсотків, стверджують вони.

“Регулярне вживання цього продукту допомагає нормалізувати артеріальний тиск, зміцнити кістки, зменшити ймовірність розвитку діабету. Кожна людина повинна щодня з’їдати хоча б один маленький стакан йогурту”, – цитує медиків видання.

Одне з найбільш корисних якостей продукту, що допомагає жити довше, – це його здатність захищати від ожиріння. Експерти пояснили, що його дружні кишечнику пробіотичні бактерії витісняють шкідливі, які можуть впливати на ситість або засвоєння поживних речовин. Завдяки цьому скорочується споживання калорій.

Читайте також:  Дієтолог назвала 3 фрукти, які заважають схуднути

“Додавання йогурту до сніданку може допомогти вам схуднути. Помічено: люди, які регулярно їдять його, з часом набирають менше жиру, відрізняються більш низьким індексом маси тіла, меншим об’ємом талії”, – констатували фахівці.