Багато хто вважає молоко виключно корисним продуктом, а тим часом медики кажуть, що це не так. Профільні фахівці назвали головні загрози його вживання для здоров’я людини.

Молоко за умови зниженого вмісту жиру здатне знизити загрозу виникнення захворювань серцево-судинної системи та інсульту. Продукт сприяє зміцненню кісткової системи і зубів. У ньому міститься кальцій, фосфор, вітамін D та інші корисні речовини, а також антиоксиданти, що захищають головний мозок від негативного впливу вільних радикалів.

При цьому, незважаючи на всі корисні властивості, вживання молока приховує деякі загрози. Цей продукт може спровокувати проблеми з роботою травної системи і викликати відчуття втоми. Особливо небезпечно молоко для людей з непереносимістю лактози. У них після вживання даного напою часто виникають здуття живота, гази і діарея.

Крім цього молоко нерідко веде до висипань на шкірі, особливо часто у любителів даного напою виникає вугровий висип. У разі порушення гормонального фону продукт може спровокувати рак яєчників, матки, грудей і простати. Для людей з підвищеним рівнем холестерину краще купувати знежирене молоко. Це ж стосується пацієнтів, які страждають на ревматичні захворювання.

Джерело: actualnews