Йдеться про бромоване рослинне масло , яке використовується як стабілізатор смаку, однак також застосовується для захисту матеріалів від займання , передає BBC .

Представник компанії Джош Голд відзначає , що рішення прибрати інгредієнт зі складу напоїв не було продиктовано міркуваннями безпеки , оскільки всі хімічні компоненти Coca-Cola схвалені на міжнародному рівні.

Рішення компанії стало наслідком посилення тиску і занепокоєння з боку громадськості. Петицію про виключення бромованого рослинного масла підписали кілька тисяч чоловік.

Довідка: На сьогоднішній день використання бромованого рослинного масла , що вказується на упаковках продуктів харчування як E443 , суворо обмежено , а в багатьох країнах навіть заборонено . E443 може чинити негативний вплив на здоров’я людини , наприклад , на стан шкірних покривів і нервової системи , пам’ять , а також може викликати симптоми підвищеного вмісту брому в організмі (пронос , блювота , анемія , втрата ваги , відсутність апетиту , атрофія м’язів і органів , в’ялість шкіри і випадання волосся та ін.)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО 5 НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИХ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ