Напередодні весняного сезону багато хто вже вирушили в тренажерні зали і стали слідувати принципам здорового харчування. Це, звичайно, правильно, так як саме фізичні навантаження і здорове харчування принесуть людині максимальну користь. Вона не тільки знайде якісне тіло, скине зайві кілограми, але і поправить своє здоров’я. А сьогодні ми розповімо про один простий, але дуже ефективний спосіб схуднути, який можна додати в свій образ життя і спостерігати дивні результати вже найближчим часом.

Найпростішим і дуже ефективним спосіб по зниженню ваги є стрибки зі скакалкою. До такого висновку прийшли науковці фахівці, які провели спеціалізовані дослідження на даний рахунок. Вони заявили, що скакалка корисна тим, що допомагає розвинути всі групи м’язів, в той же час таке навантаження не дуже важке і не займає великої кількості часу.

Дослідження тривало протягом шести тижнів. Виявилося, що тренування протягом десяти хвилин набагато ефективніше, ніж біг підтюпцем протягом півгодини. У добровольців істотно покращився не тільки зовнішній вигляд, але і стала краще серцево-судинна система. Також вчені помітили, що стрибки зі скакалкою корисніше за веслування і плавання, так як дозволяють спалити більше калорій.

Джерело: 7mednews