Американські медики перерахували, які продукти небажано їсти перед сном. Суть в тому, що вони мають пряме відношення до безсоння, що загрожує поганим самопочуттям на наступний день і втратою активності.

Як пояснюють фахівці, багато людей навіть не здогадуються, чому ж насправді вони не можуть заснути. Це нерідко призводить до небажаного прийому таблеток, хоча проблема насправді легко вирішується, достатньо лише відмовитися від непотрібних звичок. Зокрема, віддавати перевагу солодощам не рекомендується, суть в тому, що цукровмісні продукти забезпечують організм енергією і активністю, в той час як необхідний повноцінний нічний відпочинок. Інший негативний момент даних харчових виробів – накопичення зайвих кілограмів.

На жирних стравах також варто встановити табу, так як вони довго засвоюються, що загрожує розладом шлунка, хоча і в денний час з ними краще не перестаратися. Варто врахувати і те, що кофеїн, що міститься в шоколаді, з великою ймовірністю призведе до проблем до засипанням.

Продукти зі спеціями теж не варто їсти перед сном, незважаючи на те, що різного роду приправи прискорюють метаболізм і успішно борються з жировими відкладеннями, в темний час доби забезпечене безсоння завдяки їх вживанню. Американські медики додали в список і каву, що є найпотужнішим стимулятором, навіть якщо напій випитий за кілька годин до сну. Як показали дослідження, навіть за шість годин його вживання може привести до небажаних наслідків.