Коли закоханість відходить на другий план, у відносинах настає нова, раціональна пора. Саме в цей момент відносини часто закінчуються, і причиною цього є невідповідність реальності очікуванням.

Звичайно, кожен шукає у відносинах щось своє. Але, як показують дослідження психологів, все ж є деякі загальні потреби, які важливі для більшості людей і часто є причиною розриву відносин.

Перш за все, це потреби в довірі і безпеці. Саме цей пункт часто стає каменем спотикання – люди не хочуть продовжувати стосунки, якщо не можуть довіряти обранцю і не відчувають себе в безпеці в цих відносинах.

Читайте також:  3 небезпечні гарніри для людей з інфарктом

Другий аспект – потреба в розумінні. Людині необхідно, щоб її слухали і вникали в проблеми. Одна з найчастіших скарг психологам на другу половину – відсутність розуміння і можливості вести конструктивний діалог.

На третьому місці – потреба відчувати власну значимість. Це означає, що людина у відносинах старається і працює над ними в тому числі для того, щоб отримати схвалення від партнера і показати свою значущість для нього.

Але, разом з тим, у відносинах важлива свобода. Йдеться про те, що люди хочуть зберегти свої інтереси, дружні контакти і можливість не доповідати про всі свої дії. Але можливо це тільки при наявності довіри між партнерами, що повертає нас до першого пункту.

Читайте також:  Експерти назвали ранні ознаки жирової хвороби печінки