Велика кількість батьків годують своїх дітей солодкими пластівцями на сніданок, так як це дешево, а їх приготування займає мало часу. Однак медики розповіли про небезпеку такого прийому їжі вранці.

Вчені вже неодноразово проводили дослідження, щоб вивчити вплив готових сніданків на організм людини. Продукт був визнаний безпечним, але він розглядався лише в малій кількості. За результатами спостереження, діти вживають в 2-3 рази більше пластівців, ніж зазначено в нормах. З цього випливає, що рівень цукру в їх крові піднімається в кілька разів.

Так як дієтологи з усього світу схвильовані проблемою зайвої ваги, вони поставили продукту суворі обмеження. Фахівці стверджують, що одна порція повинна містити не більше 200 кілокалорій і менше 13 грамів цукру. Часто виробник додає до своїх пластівців елементи злаків. Вони повинні робити продукт кориснішим, але насправді це не зовсім так. Дослідники закликають завжди вивчати етикетку перед покупкою їжі.

В якості альтернативи молочному сніданку автори дослідження запропонували самостійно готувати гранолу. Для цього потрібно запекти вівсянку з сухофруктами в духовці. Завдяки такому підходу з’являється можливість завжди контролювати кількість вживаних калорій і цукру в продукті.