Медики після проведення дослідження попередили, що при регулярному ранньому відході до сну підвищиться ризик передчасної смерті. Про це повідомив журнал European Heart Journal Digital Health.

Медики провели дослідження та з’ясували, що у людей, які рано лягають спати, найчастіше розвиваються хвороби серця. Некоректна робота судинної системи є однією з найпоширеніших причин передчасної смерті, пише CNN.

Відхід до сну о 20-21 год негативно позначається серце. Таких людей підвищується ймовірність розвитку хвороб кровоносних судин на 9% проти іншими. Лікарі зазначили, що лягати спати після опівночі теж дуже шкідливо для здоров’я. Найкраще це робити в проміжку між 22 та 23 годинами вечора. Медики назвали це ідеальним часом для відходу до сну.

Лікарі проводили дослідження за участю 4000 тисяч осіб віком від 23 до 90 років і з’ясували, що у тих, хто віддає перевагу надто рано вставати громадян, частіше трапляється інфаркт. За такого режиму життя підвищується навантаження на серце, результатом чого стане розвиток різних хвороб.