Фахівці стверджують, що банани є відмінним перекусом перед сном для людей, які відчувають проблеми із засипанням і безсоння.

Медики з організації Sleep Charity (Великобританія) констатують: якість нічного сну може залежати від того, що людина їсть незадовго до нього.

“Правильне харчування ввечері безумовно є ключем до хорошого нічного відпочинку. Деякі продукти заспокоюють мозок і сприяють швидкому засипанню”, – цитує фахівців Express Health.

Експерти порадили людям з безсонням перекушувати бананом. За їх словами, банан, з’їдений незадовго до укладання в ліжко, стимулює вироблення ключових гормонів, заспокійливих мозок, і створюють необхідне в цей момент для тіла заспокоєння. Зокрема, за «включення» заспокійливих мозок гормонів відповідальний трипфтофан, що міститься в складі плодів.

Читайте також:  Дієтолог назвав фатальну помилку охочих схуднути

“Банани багаті магнієм і калієм, які можуть допомогти розслабитися як м’язам, так і розуму. З’їжте банан цілком або зробіть смузі”, – додають медики.

Також людям з безсонням вони рекомендують контролювати споживання кофеїну і алкоголю. Експерти відзначили, що багато людей не віддають собі звіту в тому, як багато вживають кофеїну за день, і нагадали, що цей стимулятор містять в собі чай, деякі газовані напої, шоколад, енергетичні напої і деякі знеболюючі ліки.