Медики розповіли про страшні наслідки задишки. Захворювання проявляє себе поступово, причому мало кому відомо про його небезпеки. При симптомах легеневої гіпертензії слід звертатися до лікарів, це не викличе важких ускладнень.

В Україні понад 70% хворих отримують діагноз вже на третій і четвертій стадії розвитку недуги. Люди не поспішають звертатися до лікарів при появі задишки, хворобу в багатьох випадках діагностують на пізніх стадіях, коли зробити практично нічого не можна. В результаті людина опиняється в інвалідному візку. Медики розповіли про симптоми захворювання і що слід робити. Повільно прогресуюча хвороба зачіпає легені, тиск в органах дихання перевищує норму, через це серце працює з підвищеним навантаженням. Від недуги страждають в основному люди активного працездатного віку.

При легеневій гіпертензії стан здоров’я поступово погіршується, пацієнтам важко пересуватися і виконувати найпростіші справи без запаморочення і болю в грудній клітці. Симптомом захворювання є задишка при малих фізичних навантаженнях, в цьому випадку слід звернутися до лікарів. При лікуванні, яке надане на ранній стадії хвороби, настає поліпшення.